Goodride

GOODRIDE to brand znanej chińskiej marki oponiarskiej Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber), która dostarcza ogumienie od 1958 roku.

Firma posiada filie w całym świecie. Posiada oddziały w Europie, Ameryce Północnej, Brazylii i Tajlandii. 9 fabryk zlokalizowanych w Chinach i Tajlandii spełnia restrykcyjne normy produkcji.

Obecnie ZC Rubber to jeden z największych producentów opon na świecie. Wiele lat doświadczenia oraz tworzone nowe fabryki owocują produkcją na kilkudziesięciu

Inwestycje w nowoczesne projekty sprawiają, że jakość opon jest regularnie podnoszona. Producent dostosowuje swoje opony do wysokich wymagań Klientów z całego świata.

GOODRIDE posiada szeroką gamę opon do samochodów osobowych, samochodów typu SUV oraz samochodów dostawczych.

Znajdź oponę Goodride
letnie
Opony letnie

Opony letnie to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom pojazdów w warunkach letnich.

zimowe
Opony zimowe

Opony zimowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w trudnych zimowych warunkach.

wielosozonowe
Opony całoroczne

Opony wielosezonowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w bez względu na porę roku i warunki pogodowe

Najpopularniejsze rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz popularne rozmiary opon oraz taki rozmiar opony, którego właśnie potrzebujesz.