Kama

Kama - rosyjska nowość

Marka Kama jest produkowana przez jednego z największych producentów opona w Europie - JSC NIZHNEKAMSKSHINA.

Marka jest dobrze znana ze swoich niezwykle wytrzymałych opona ciężarowych.

Oprócz opon do ciężarówek, firma produkuje opony do różnego segmentu samochodów. Szacuje się, że w Rosji jedna na trzy opony pochodzi właśnie z fabryki marki Kama.

Opony Kama są produkowane przy użyciu ekskluzywnej niemieckiej technologii i włoskiego projektu. W pełni zautomatyzowany proces produkcyjny wyklucza ingerencję człowieka, co pozwala na osiągnięcie trwałej wysokiej jakości w całej linii produktów.

Na polskim rynku bardzo dobrze znane i popularne są opony ciężarowe marki Kama. Coraz większą popularność zdobywa opona Viatii.

Podczas projektowania i produkcji wzięto pod uwagę specyfikę rosyjskich dróg i klimat, aby opona Viatti była dostosowana do użytku w różnych warunkach. Ta specyfika bardzo dobrze sprawdza się również w Polsce.

Znajdź oponę Kama
letnie
Opony letnie

Opony letnie to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom pojazdów w warunkach letnich.

zimowe
Opony zimowe

Opony zimowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w trudnych zimowych warunkach.

wielosozonowe
Opony całoroczne

Opony wielosezonowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w bez względu na porę roku i warunki pogodowe

Najpopularniejsze rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz popularne rozmiary opon oraz taki rozmiar opony, którego właśnie potrzebujesz.