Laufenn

Laufenn - młodszy brak Hankooka

Laufenn to młoda marka opon stworzona przez koreańskiego Hankooka. Została stworzona z myślą o rynku europejskim i jest dostępna dla użytkowników dróg od 2015 roku.

Opracowaniem opon Laufenn zajęło się Europejskie Centrum Techniczne (ETC) firmy Hankook znajdujące się w Hanowerze (Niemcy). To tam są rozwijane nowoczesne technologie.

Produkcja opon odbywa się w fabryce na Węgrzech. Jest ona uznawana za jedną z najnowocześniejszych na świecie. Tam Hankook produkuje również swoje wysokiej jakości opony.

„Opony Laufenn będą stanowić nową jakość na rynku europejskim”. To słowa Ho-Youl Pae, dyrektora Hankook Tire w Europie.

Marka skupia się na spełnieniu zróżnicowanych potrzeb swoich klientów.

Opony Laufenn cechują się bardzo dobrą jakością. Są kierowane do osób, które poszukują dobrych osiągów podczas codziennej jazdy w przystępnej cenie.

Znajdź oponę Laufenn
letnie
Opony letnie

Opony letnie to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom pojazdów w warunkach letnich.

zimowe
Opony zimowe

Opony zimowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w trudnych zimowych warunkach.

wielosozonowe
Opony całoroczne

Opony wielosezonowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w bez względu na porę roku i warunki pogodowe

Najpopularniejsze rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz popularne rozmiary opon oraz taki rozmiar opony, którego właśnie potrzebujesz.