Voyager

Voyager - ekonomiczna propozycja od znanego producenta

Marka Voyager jest dostępna na polskim rynku już od dawna i ma w naszym kraju wielu zwolenników. Opony Voyager mogą pochwalić się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Mało kto wie, że za tą nazwą stoi oponiarski gigant - Goodyear.  Opony są produkowane w wielu fabrykach marki między innymi w Dębicy.

W oponach Voyager są zastosowane rozwiązania z wcześniejszych modeli klasy wyższej amerykańskiego producenta. Klient otrzymuje solidną oponę w przystępnej cenie.

Trwałość oraz dobre parametry jezdne powodują, że marka Voyager skutecznie konkuruje o uwagę kierowców poszukujących niedrogich, nowych opon do swoich samochodów.

Znajdź oponę Voyager
letnie
Opony letnie

Opony letnie to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom pojazdów w warunkach letnich.

zimowe
Opony zimowe

Opony zimowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w trudnych zimowych warunkach.

wielosozonowe
Opony całoroczne

Opony wielosezonowe to specjalistyczne produkty specjalnie skonstruowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom samochodu w bez względu na porę roku i warunki pogodowe

Najpopularniejsze rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz popularne rozmiary opon oraz taki rozmiar opony, którego właśnie potrzebujesz.