Laufenn


G Fit 4S LH71 235/55 R17"
Całoroczne

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 1027528W2020
Szerokość 235
Profil 55
Srednica 17"
Sezon
CałoroczneCałoroczne
Producent Laufenn
Dodatkowe Wzmocnienie, Rant ochronny
Indeks nośności 103 (max 875kg)
Indeks prędkości W (do 270 km/h)
Klasa przyczepności B
Opor toczenia C
Hałas 72dB - ))
Rok produkcji 2020

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 378 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Laufenn G Fit 4S LH71 to opona wielosezonowa klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do miejskich samochodów osobowych.

Opona posiada kierunkowy wzór bieżnika. Bieżnik w kształcie litery „V” jest bardzo często używany w przypadku opon całorocznych.

Zoptymalizowany wzór bieżnika zapewniają odpowiedni nacisk opony na drogę. Pozwalają na pewną stabilną i pewną jazdę przez polepszoną trakcję.

Takie rozwiązanie pozwala również na zmniejszenie oporów toczenia co zwiększa komfort i ekonomię jazdy.

Szerokie rowki zapewniają bardzo dobre odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Pozwala to na zminimalizowanie zjawiska aquaplaningu oraz poprawia przyczepność w  trudnych warunkach.

Widoczne na powierzchni opony lamele zapewniają odpowiednią sztywność klocków bieżnika. Poprawiają one również przyczepność w warunkach zimowych zapewniając właściwą trakcję.

Laufenn G Fit 4S LH71 to opona o dobrych parametrach jezdnych w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Laufenn

Laufenn - młodszy brak Hankooka

Laufenn to młoda marka opon stworzona przez koreańskiego Hankooka. Została stworzona z myślą o rynku europejskim i jest dostępna dla użytkowników dróg od 2015 roku.

Opracowaniem opon Laufenn zajęło się Europejskie Centrum Techniczne (ETC) firmy Hankook znajdujące się w Hanowerze (Niemcy). To tam są rozwijane nowoczesne technologie.

Produkcja opon odbywa się w fabryce na Węgrzech. Jest ona uznawana za jedną z najnowocześniejszych na świecie. Tam Hankook produkuje również swoje wysokiej jakości opony.

„Opony Laufenn będą stanowić nową jakość na rynku europejskim”. To słowa Ho-Youl Pae, dyrektora Hankook Tire w Europie.

Marka skupia się na spełnieniu zróżnicowanych potrzeb swoich klientów.

Opony Laufenn cechują się bardzo dobrą jakością. Są kierowane do osób, które poszukują dobrych osiągów podczas codziennej jazdy w przystępnej cenie.

Gwarancja

Gwarancja na opony Laufenn jest dożywotnia lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję