Klasa Ekonomiczna

Laufenn


G Fit EQ LK41 175/65 R15"
Letnie

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 1027126W2021
Szerokość 175
Profil 65
Srednica 15"
Sezon
LetnieLetnie
Producent Laufenn
Indeks nośności 84 (max 500kg)
Indeks prędkości T (do 190 km/h)
Klasa przyczepności C
Opor toczenia D
Hałas 70dB
Rok produkcji 2021

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 265 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Laufenn G Fit EQ LK41 to opona letnia klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych.

Opona została wyposażona w asymetryczny wzór bieżnika. Pozwoliło to na zachowanie odpowiednich parametrów na suchej oraz mokrej nawierzchni.

Szerokie rowki bieżnika zapewniają szybkie osuszanie bieżnika. Dodatkowe łukowate rowki na zewnętrznej części opony poprawiają odprowadzanie wody.

Takie rozwiązanie zmniejsza ryzyko aquaplaningu i poprawia przyczepność w czasie jazdy w deszczu.

Nowoczesna mieszanka bieżnika sprawia, że poprawiono przyczepność oraz zmniejszono opory toczenia. Opona jest przyczepna i ekonomiczna.

Dzięki zoptymalizowanym wzorze bieżnika powierzchnia styku opony z nawierzchnią została powiększona. Poprawiło to trakcję oraz zmniejszyło opory toczenia.

Solidne klocki barkowe stabilizują oponę. Manewrowanie jest pewne i dokładne.

Laufenn G Fit EQ LK41 to opona o dobrych parametrach jezdnych w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Laufenn

Laufenn - młodszy brak Hankooka

Laufenn to młoda marka opon stworzona przez koreańskiego Hankooka. Została stworzona z myślą o rynku europejskim i jest dostępna dla użytkowników dróg od 2015 roku.

Opracowaniem opon Laufenn zajęło się Europejskie Centrum Techniczne (ETC) firmy Hankook znajdujące się w Hanowerze (Niemcy). To tam są rozwijane nowoczesne technologie.

Produkcja opon odbywa się w fabryce na Węgrzech. Jest ona uznawana za jedną z najnowocześniejszych na świecie. Tam Hankook produkuje również swoje wysokiej jakości opony.

„Opony Laufenn będą stanowić nową jakość na rynku europejskim”. To słowa Ho-Youl Pae, dyrektora Hankook Tire w Europie.

Marka skupia się na spełnieniu zróżnicowanych potrzeb swoich klientów.

Opony Laufenn cechują się bardzo dobrą jakością. Są kierowane do osób, które poszukują dobrych osiągów podczas codziennej jazdy w przystępnej cenie.

Gwarancja

Gwarancja na opony Laufenn jest dożywotnia lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję