GOODRIDE


SA37 245/45 R17"
Letnie

Dostępność:

Średnia

Kod producenta 03010451801K97000202
Szerokość 245
Profil 45
Srednica 17"
Sezon
LetnieLetnie
Producent GOODRIDE
Dodatkowe Wzmocnienie
Indeks nośności 99 (max 775kg)
Indeks prędkości W (do 270 km/h)
Klasa przyczepności B
Opor toczenia D
Hałas 72dB
Rok produkcji 2021

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 318 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

GOODRIDE SA37 to opona letnia klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych.

Opona jest wyposażona w asymetryczny bieżnik o sportowym zacięciu. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie optymalnych parametrów jezdnych.

Szerokie rowki obwodowe powodują zmniejszenie pojawienia się ryzyka aquaplaningu przez szybkie usuwanie wody spod czoła bieżnika.

Rowki poprzeczne pomagają w usuwaniu wody na mokrej nawierzchni dzięki czemu skrócono drogę hamowania.

Żebra środkowe odpowiadają za stabilną i pewną jazdę. Solidne klocki barkowe pozwalają na dobre manewrowanie.

Dobra trakcja to zasługa odpowiedniego wzoru bieżnika. Przylega on odpowiednio do drogi. Poprawia to również opory toczenia oraz komfort.

GOODRIDE SA37 to opona zapewniająca odpowiednie parametry jezdne w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - GOODRIDE

GOODRIDE to brand znanej chińskiej marki oponiarskiej Zhongce Rubber Group Co., Ltd. (ZC Rubber), która dostarcza ogumienie od 1958 roku.

Firma posiada filie w całym świecie. Posiada oddziały w Europie, Ameryce Północnej, Brazylii i Tajlandii. 9 fabryk zlokalizowanych w Chinach i Tajlandii spełnia restrykcyjne normy produkcji.

Obecnie ZC Rubber to jeden z największych producentów opon na świecie. Wiele lat doświadczenia oraz tworzone nowe fabryki owocują produkcją na kilkudziesięciu

Inwestycje w nowoczesne projekty sprawiają, że jakość opon jest regularnie podnoszona. Producent dostosowuje swoje opony do wysokich wymagań Klientów z całego świata.

GOODRIDE posiada szeroką gamę opon do samochodów osobowych, samochodów typu SUV oraz samochodów dostawczych.

Gwarancja

Gwarancja na opony GOODRIDE wynosi 2 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję