Klasa Ekonomiczna

Arivo


WINMASTER ARW 6 215/70 R15"
Zimowe

Dostępność:

Duża

Kod producenta 3EAR420F
Szerokość 215
Profil 70
Srednica 15"
Sezon
ZimoweZimowe
Producent Arivo
Indeks nośności 109/107 (max 1030kg)
Indeks prędkości R (do 170 km/h)
Klasa przyczepności C
Opor toczenia C
Hałas 72dB
Rok produkcji 2024

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 400 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Arivo WINMASTER ARW 6 to opona zimowa klasy ekonomicznej. Jest dedykowana do samochodów dostawczych

Opona posiada symetryczny wzór bieżnika. To rozwiązanie pozwala na osiągnięcie optymalnych parametrów jezdnych biorąc pod uwagę specyfikę opon dostawczych.

Szerokie rowki obwodowe odpowiadają za sprawneodprowadzanie wody i błota pośniegowego. Spada ryzyko powstania zjawiska aquaplaningu i polepsza się hamowanie na mokrej nawierzchni.

Klocki bieżnika są poprzecinane dużą ilością lameli,. Odpowiadają one za dobrą trakcję na zaśnieżonej nawierzchni.

Masywne klocki bieżnika poprawiają prowadzenie i zapewniają stabilną jazdę.

Zoptymalizowany wzór bieżnika w połączeniu z odpowiednią mieszanką gumową sprawiają, że przyczepność jest na lepszym poziomie, a przebiegi zostały wydłużone.

Arivo WINMASTER ARW 6 to opona o zadowalających parametrach w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Arivo

Marka Arivo zaczerpnęła swoją nazwę z łacińskiego słowa, które oznacza „przybycie”. Funkcjonowaniu firmy przyświeca dewiza:  „gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”.

Arivo to międzynarodowa firma, której nowoczesne wzornictwo i technologia pochodzą z Wielkiej Brytanii. Produkcja opon odbywa się w Chinach, gdzie mieści się główna siedziba firmy Qingdao Arivo Tyre Company. Firma rozpoczęła działanie w 1997 roku od produkcji opon do ciężarówek z pomocą know-how i doświadczeń koncernu Bridgestone.

Opony Arivo jest produkowane dla całej gamy samochodów w tym dla samochodów osobowych, typu SUV, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych.  Ciągły rozwój i nowe modele są tworzone dzięki europejskiej zaawansowanej technologii w projektowaniu i produkcji. Wszystkie opony mają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO / 16949. Odpowiedzialność za produkt jest ubezpieczona przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).

Marka Arivo produkuje bezpieczne opony, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i technologiami zapewniającymi odpowiednią jakość wytwarzanych produktów.

Gwarancja

Gwarancja na opony Arivo wynosi 2 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję