Klasa Ekonomiczna

Arivo


CARLORFUL A/S 205/55 R19"
Całoroczne

Dostępność:

Duża

Kod producenta 2EAR867F
Szerokość 205
Profil 55
Srednica 19"
Sezon
CałoroczneCałoroczne
Producent Arivo
Dodatkowe Wzmocnienie (XL)
Indeks nośności 97 (max 730kg)
Indeks prędkości V (do 240 km/h)
Klasa przyczepności C
Opor toczenia C
Hałas 71dB
Rok produkcji 2024

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 310 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Arivo CARLORFUL A/S to opona wielosezonowa klasy ekonomicznej. Jest dedykowana do samochodów osobowych oraz samochodów typu SUV.

Opona posiada kierunkowy wzór bieżnika. Nowoczesny bieżnik w kształcie litery „V” jest bardzo popularnym rozwiązaniem, ponieważ zapewnia odpowiednie parametry jezdne w zmiennych warunkach pogodowych.

Szerokie bloki bieżnika zapewniają odpowiedni nacisk opony na drogę. Pozwalają na pewną stabilną jazdę.

Kanał środkowy oraz szerokie rowki boczne zapewniają bardzo dobre odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Pozwala to na zminimalizowanie zjawiska aquaplaningu oraz poprawia przyczepność w  trudnych warunkach.

Widoczne na powierzchni opony lamele zapewniają odpowiednią trakcję w trudnych zimowych warunkach. Ponad to odpowiedni kształt lameli zapewnia sztywność klocków bnieżnika co ma bezpośredni wpływ na stabilność jazdy.

Opona Arivo CARLORFUL A/S to opona o zadowalających parametrach w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Arivo

Marka Arivo zaczerpnęła swoją nazwę z łacińskiego słowa, które oznacza „przybycie”. Funkcjonowaniu firmy przyświeca dewiza:  „gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”.

Arivo to międzynarodowa firma, której nowoczesne wzornictwo i technologia pochodzą z Wielkiej Brytanii. Produkcja opon odbywa się w Chinach, gdzie mieści się główna siedziba firmy Qingdao Arivo Tyre Company. Firma rozpoczęła działanie w 1997 roku od produkcji opon do ciężarówek z pomocą know-how i doświadczeń koncernu Bridgestone.

Opony Arivo jest produkowane dla całej gamy samochodów w tym dla samochodów osobowych, typu SUV, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych.  Ciągły rozwój i nowe modele są tworzone dzięki europejskiej zaawansowanej technologii w projektowaniu i produkcji. Wszystkie opony mają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO / 16949. Odpowiedzialność za produkt jest ubezpieczona przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).

Marka Arivo produkuje bezpieczne opony, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i technologiami zapewniającymi odpowiednią jakość wytwarzanych produktów.

Gwarancja

Gwarancja na opony Arivo wynosi 2 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję