Laufenn


I Fit + LW31 205/60 R16"
Zimowe

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 1026113
Szerokość 205
Profil 60
Srednica 16"
Sezon
ZimoweZimowe
Producent Laufenn
Dodatkowe Wzmocnienie
Indeks nośności 96 (max 710kg)
Indeks prędkości H (do 210 km/h)
Klasa przyczepności C
Opor toczenia D
Hałas 72dB
Rok produkcji 2022

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 489 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Laufenn I Fit + LW31 to opona zimowa klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych.

Opona posiada kierunkowy agresywny bieżnik. To popularne rozwiązanie dla opon zimowych.

Cztery szerokie rowki rozchodzące się na boki sprawnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe co zmniejsza ryzyko powstania zjawiska aquaplaningu.

Zoptymalizowany bieżnik z dużą ilością lameli „wgryza się” w śnieg przez co poprawiono trakcję na śniegu i oblodzonej nawierzchni.

Mieszanka gumowa ma w swoim składzie krzemionkę dzięki czemu opona zachowuje odpowiednią elastyczność bez względu na panującą temperaturę.

Odpowiednia rzeźba bieżnika w połączeniu z nowoczesną mieszkanką gumową poprawiły drogę hamowania w trudnych zimowych warunkach oraz trakcję co przekłada się na bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Laufenn I Fit + LW31 to opona o dobrych parametrach jezdnych w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Laufenn

Laufenn - młodszy brak Hankooka

Laufenn to młoda marka opon stworzona przez koreańskiego Hankooka. Została stworzona z myślą o rynku europejskim i jest dostępna dla użytkowników dróg od 2015 roku.

Opracowaniem opon Laufenn zajęło się Europejskie Centrum Techniczne (ETC) firmy Hankook znajdujące się w Hanowerze (Niemcy). To tam są rozwijane nowoczesne technologie.

Produkcja opon odbywa się w fabryce na Węgrzech. Jest ona uznawana za jedną z najnowocześniejszych na świecie. Tam Hankook produkuje również swoje wysokiej jakości opony.

„Opony Laufenn będą stanowić nową jakość na rynku europejskim”. To słowa Ho-Youl Pae, dyrektora Hankook Tire w Europie.

Marka skupia się na spełnieniu zróżnicowanych potrzeb swoich klientów.

Opony Laufenn cechują się bardzo dobrą jakością. Są kierowane do osób, które poszukują dobrych osiągów podczas codziennej jazdy w przystępnej cenie.

Gwarancja

Gwarancja na opony Laufenn jest dożywotnia lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję