Klasa Ekonomiczna

Voyager


SUMMER UHP 225/50 R17"
Letnie

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 536140
Szerokość 225
Profil 50
Srednica 17"
Sezon
LetnieLetnie
Producent Voyager
Dodatkowe Wzmocnienie (XL), Rant ochronny
Indeks nośności 98 (max 750kg)
Indeks prędkości Y (do 300 km/h)
Klasa przyczepności B
Opor toczenia C
Hałas 71dB
Rok produkcji 2022

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 472 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Voyager SUMMER UHP to opona letnia klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych.

Opona posiada asymetryczny bieżnik.

Szerokie rowki obwodowe sprawnie odprowadzają wodę spod czoła opony przez co zmniejsza się ryzyko powstania aquaplaningu.

Żebro środkowe oraz solidne bloki bieżnika zapewniają odpowiednią sztywność opony. Jazda jest bardziej stabilna a manewrowanie pewniejsze.

Odpowiedni wzór bieżnika w połączeniu z letnią mieszanką gumową sprawia, że opona jest przyczepna na mokrych nawierzchniach.

Voyager SUMMER UHP to tania opona o zadowalających parametrach.

Uwaga! W zależności od rozmiaru wzór bieżnika może się różnić

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Voyager

Voyager - ekonomiczna propozycja od znanego producenta

Marka Voyager jest dostępna na polskim rynku już od dawna i ma w naszym kraju wielu zwolenników. Opony Voyager mogą pochwalić się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Mało kto wie, że za tą nazwą stoi oponiarski gigant - Goodyear.  Opony są produkowane w wielu fabrykach marki między innymi w Dębicy.

W oponach Voyager są zastosowane rozwiązania z wcześniejszych modeli klasy wyższej amerykańskiego producenta. Klient otrzymuje solidną oponę w przystępnej cenie.

Trwałość oraz dobre parametry jezdne powodują, że marka Voyager skutecznie konkuruje o uwagę kierowców poszukujących niedrogich, nowych opon do swoich samochodów.

Gwarancja

Gwarancja na opony Voyager wynosi 5 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję