Klasa Premium

Vredestein


Ultrac Satin 245/50 R19"
Letnie

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta AP24550019WUSAA02W20
Szerokość 245
Profil 50
Srednica 19"
Sezon
LetnieLetnie
Producent Vredestein
Dodatkowe Wzmocnienie (XL)
Indeks nośności 105 (max 925kg)
Indeks prędkości W (do 270 km/h)
Klasa przyczepności B
Opor toczenia C
Hałas 72dB
Rok produkcji 2020

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 683 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Vredestein Ultrac Satin to opona letnia klasy premium. Jest przeznaczona do samochodów osobowych oraz pojazdów typu SUV i Crossover.

Opona zostaa wyposażona w asymetryczny bieżnik. To rozwiązanie pozwala na uzyskanie odpowiednich parametrów jezdnych na suchej oraz mokrej drodze.

PARAMETRY

3 szerokie rowki obwodowe dla lepszego odprowadzania wody 
Stabilniejsza jazda dzięki rowkom w kształcie litery "Z" w środkowej części bieżnika
Udoskonalona konstrukcja i profil opony

ZALETY

Bezpieczne hamowanie na mokrej nawierzchni
Komfort jazdy i pewność prowadzenia
Oszczędność paliwa

Zoptymalizowana powierzchnia styku, o zaokrąglonym kształcie oraz asymetryczna rzeźba bieżnika zwiększa precyzję prowadzenia pojazdu i stabilność, również w zakrętach.Specjalna mieszanka gumowa wzbogacona żywicą w okresie z rowkami bieżnika w kształcie litery "Z" niespotykanej przyczepności i doskonałości jezdnych na mokrych nawierzchniach.

Udoskonalenia w obszarze bieżnika, ścian bocznych, opasania i rantu, umożliwiło wzmocnienie konstrukcji, wydłużenie żywotności i obniżenie oporów toczenia. Dzięki takim rozwiązaniom, poza zwiększonymi osiągami, opona pomaga chronić środowisko poprzez ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Vredestein Ultrac Satin to efektowna opona dla najbardziej wymagających Klientów.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Vredestein

Vredestein - jakość i desing

Historia marki Vredestein rozpoczęła się w 1908 roku w Holandii. Pozwala to należeć do grona najstarszych producentów opon na świecie.

Od początku powstania produkty firmy wyróżniały się wyjątkową jakością. Już pierwsze opony rowerowe czy samochodowe były  produkowane w oparciu o wzbogacony kauczuk.

Wytrzymałość produktów Vredestein naturalnie budowała pozycję marki na rynku opon.

Po wojnie w firmę zainwestował amerykański Goodrich. Kapitał i nowe technologie pozwoliły na ekspansję na nowe rynki.   

Vredestein przez kolejne lata prezentował coraz to nowsze rozwiązania. Bardzo ważnym rozwiązaniem było wprowadzenie wysokiej jakości krzemionki do opon marki.

W 1997 roku Vredestein połączył swoją jakość z nietuzinkowym wyglądem. Tego właśnie roku zaproszono do współpracy światowej sławy włoskiego projektanta Giugiaro.

Vredestein stał się nowatorem w podejściu do opon. Oprócz walorów jezdnych opona musiała przyciągać uwagę klientów. Firma wyznaczyła nowe trendy.

Od 2009 roku Vredestein jest częścią koncernu Apollo Tyres Ltd. Pozwoliło to na kolejny krok w rozwoju firmy. Stworzono nowoczesne centrum badań i rozwoju oraz otworzono fabrykę na Węgrzech.

Gwarancja

Gwarancja na opony Vredestein wynosi 3 lata od daty zakupu lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję