Klasa Ekonomiczna

Arivo


WINMASTER ARW 2 235/65 R17"
Zimowe

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 2EAR389F
Szerokość 235
Profil 65
Srednica 17"
Sezon
ZimoweZimowe
Producent Arivo
Dodatkowe Wzmocnienie (XL), Rant ochronny
Indeks nośności 108 (max 1000kg)
Indeks prędkości T (do 190 km/h)
Klasa przyczepności C
Opor toczenia C
Hałas 71dB
Rok produkcji 2023

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 438 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Arivo WINMASTER ARW 2 to opona zimowa klasy ekoomicznej. Jest przeznaczona do samochodów typu SUV.

Opona posiada asymetryczny wzór bieżnika. Takie rozwiązanie i podzielenie bieżnika na 2 obszary zapewnia uzyskanie odpowiednich osiągów na zaśnieżonej nawierzchni ale również na suchej zimowej drodze.

Obszar z ukośnymi agresywnymi rowkami zapewnia większe tarcie na śliskiej nawierzchni. Poprawia to przyczepność na śliskiej i zaśnieżonej drodze.

Szerokie rowki obwodowe odpowiadają za szybkie odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego. Ryzyko aquaplaningu jest niwelowane oraz zostaje poprawiona przyczepność w na mokrych zimowych drogach..

Drugi obszar bieżnika z szerokim solidnym barkiem odpowiada za stabilną jazdę na wprost i w zakrętach nawet z większymi prędkościami.

Duża liczba lameli sprawia, że opona „wgryza się” w śnieg przez co opona przyczepna i ozapewnia odpowiednią drogę hamowania.

Specjalna zimowa mieszanka gumowa pozostaje elastyczna nawet w niskich zimowych temperaturach.

Arivo WINMASTER ARW 2 to opona o zadowalających parametrach w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Arivo

Marka Arivo zaczerpnęła swoją nazwę z łacińskiego słowa, które oznacza „przybycie”. Funkcjonowaniu firmy przyświeca dewiza:  „gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”.

Arivo to międzynarodowa firma, której nowoczesne wzornictwo i technologia pochodzą z Wielkiej Brytanii. Produkcja opon odbywa się w Chinach, gdzie mieści się główna siedziba firmy Qingdao Arivo Tyre Company. Firma rozpoczęła działanie w 1997 roku od produkcji opon do ciężarówek z pomocą know-how i doświadczeń koncernu Bridgestone.

Opony Arivo jest produkowane dla całej gamy samochodów w tym dla samochodów osobowych, typu SUV, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych.  Ciągły rozwój i nowe modele są tworzone dzięki europejskiej zaawansowanej technologii w projektowaniu i produkcji. Wszystkie opony mają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO / 16949. Odpowiedzialność za produkt jest ubezpieczona przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).

Marka Arivo produkuje bezpieczne opony, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i technologiami zapewniającymi odpowiednią jakość wytwarzanych produktów.

Gwarancja

Gwarancja na opony Arivo wynosi 2 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję