Klasa Ekonomiczna

Arivo


WINMASTER PROX ARW 3 195/55 R15"
Zimowe

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 2EAR725F
Szerokość 195
Profil 55
Srednica 15"
Sezon
ZimoweZimowe
Producent Arivo
Indeks nośności 85 (max 515kg)
Indeks prędkości H (do 210 km/h)
Klasa przyczepności D
Opor toczenia D
Hałas 69dB
Rok produkcji 2023

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 267 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Arivo WINMASTER PROX ARW 3 to opona zimowa klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych oraz samochodów typu SUV.

Opona posiada kierunkowy bieżnik. To popularne rozwiązanie pozwala na uzyskanie odpowiednich parametrów jezdnych w trudnych zimowych warunkach.

Szerokie rowki poprzeczne sprawnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe. Zmniejsza to ryzyko powstania zjawiska aquaplaningu i poprawia przyczepność na śliskiej nawierzchni.

Nowoczesny bieżnik z dużą ilością lameli oraz rowków poprzecznych dobrze „wgryza się” w śnieg. Dobra trakcja na śniegu i oblodzonej nawierzchni to gwarancja bezpieczeństwa.

Mieszanka gumowa bogata zachowuje odpowiednią elastyczność bez względu na panującą temperaturę.

Zoptymalizowana rzeźba bieżnika w połączeniu ze specjalnie dobraną mieszkanką gumową sprawiły, że droga hamowania została skrócona oraz dodatkowo jazda jest stabilna i pewna.

Arivo WINMASTER PROX ARW 3 to opona o zadowalających parametrach w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Arivo

Marka Arivo zaczerpnęła swoją nazwę z łacińskiego słowa, które oznacza „przybycie”. Funkcjonowaniu firmy przyświeca dewiza:  „gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”.

Arivo to międzynarodowa firma, której nowoczesne wzornictwo i technologia pochodzą z Wielkiej Brytanii. Produkcja opon odbywa się w Chinach, gdzie mieści się główna siedziba firmy Qingdao Arivo Tyre Company. Firma rozpoczęła działanie w 1997 roku od produkcji opon do ciężarówek z pomocą know-how i doświadczeń koncernu Bridgestone.

Opony Arivo jest produkowane dla całej gamy samochodów w tym dla samochodów osobowych, typu SUV, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych.  Ciągły rozwój i nowe modele są tworzone dzięki europejskiej zaawansowanej technologii w projektowaniu i produkcji. Wszystkie opony mają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO / 16949. Odpowiedzialność za produkt jest ubezpieczona przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).

Marka Arivo produkuje bezpieczne opony, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i technologiami zapewniającymi odpowiednią jakość wytwarzanych produktów.

Gwarancja

Gwarancja na opony Arivo wynosi 2 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję