Klasa Ekonomiczna

Arivo


WINMASTER PROX ARW 5 275/40 R21"
Zimowe

Dostępność:

Ostatnie sztuki

Kod producenta 2EAR820F
Szerokość 275
Profil 40
Srednica 21"
Sezon
ZimoweZimowe
Producent Arivo
Dodatkowe Wzmocnienie (XL), Rant ochronny
Indeks nośności 107 (max 975kg)
Indeks prędkości H (do 210 km/h)
Klasa przyczepności D
Opor toczenia C
Hałas 71dB
Rok produkcji 2023

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 747 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Arivo WINMASTER PROX ARW 5 to opona zimowa klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych.

Opona posiada kierunkowy bieżnik. To częste rozwiązanie w zimowych oponach największych producentów opon. Pozwala na uzyskanie odpowiednich parametrów jezdnych. Wzór bieżnika w kształcie litery „V” zapewnia bezpieczeństwo w czasie jazdy.

Szerokie rowki obwodowe oraz rowki poprzeczne skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe niwelując możliwość powstania zjawiska aquaplaningu.

Klocki bieżnika są wyposażone w dużą ilość lameli zimowych. Zapewniają lepszą trakcję na śniegu oraz stabilniejsze prowadzenie na suchej nawierzchni.

Zoptymalizowany wzór bieżnika lepiej dopasowuje się do nawierzchni drogi. Opona wykazuje lepszą przyczepność oraz zapewnia komfort podróżowania.

Zimowa mieszanka gumowa pozostaje elastyczna pomimo niskich zimowych temperatur.

Arivo WINMASTER PROX ARW 5 to opona o zadowalających parametrach w przystępnej cenie.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Arivo

Marka Arivo zaczerpnęła swoją nazwę z łacińskiego słowa, które oznacza „przybycie”. Funkcjonowaniu firmy przyświeca dewiza:  „gdziekolwiek się udasz, nasze opony zabiorą Cię do celu”.

Arivo to międzynarodowa firma, której nowoczesne wzornictwo i technologia pochodzą z Wielkiej Brytanii. Produkcja opon odbywa się w Chinach, gdzie mieści się główna siedziba firmy Qingdao Arivo Tyre Company. Firma rozpoczęła działanie w 1997 roku od produkcji opon do ciężarówek z pomocą know-how i doświadczeń koncernu Bridgestone.

Opony Arivo jest produkowane dla całej gamy samochodów w tym dla samochodów osobowych, typu SUV, lekkich ciężarówek i pojazdów użytkowych.  Ciągły rozwój i nowe modele są tworzone dzięki europejskiej zaawansowanej technologii w projektowaniu i produkcji. Wszystkie opony mają ścisłą kontrolę jakości i uzyskały certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 i ISO / 16949. Odpowiedzialność za produkt jest ubezpieczona przez Jordan & Jordan Insurance Group (USA).

Marka Arivo produkuje bezpieczne opony, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i technologiami zapewniającymi odpowiednią jakość wytwarzanych produktów.

Gwarancja

Gwarancja na opony Arivo wynosi 2 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję