Diplomat


Winter HP 195/65 R15"
Zimowe

Dostępność:

Duża

Kod producenta 539652
Szerokość 195
Profil 65
Srednica 15"
Sezon
ZimoweZimowe
Producent Diplomat
Indeks nośności 91 (max 615kg)
Indeks prędkości H (do 210 km/h)
Klasa przyczepności D
Opor toczenia D
Hałas 72dB
Rok produkcji 2022

Pokaż więcej

Pokaż mniej

icon2

Cena:

od 245 zł / szt.

Ilość:

Opis produktu

Diplomat Winter HP to opona zimowa klasy ekonomicznej. Jest przeznaczona do samochodów osobowych.

Opona jest wyposażona w kierunkowy bieżnik.

Rzeźba bieżnika w kształcie litery „V” poprzecinana dużą ilością lameli zapewnia odpowiednią trakcję i hamowanie na zaśnieżonej i śliskiej nawierzchni.

Szerokie rowki poprzeczne odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod opony. Ma to pozytywny wpływ na drogę hamowania oraz bezpieczeństwo jazdy.

Mieszanka gumowa pozostaje elastyczna bez względu na temperaturę panującą w czasie jazdy. Poprawia to trakcję oraz hamownie na zmrożonej oraz zaśnieżonej nawierzchni

Diplomat Winter HP to opona w przystępnej cenie posiadająca zadowalające parametry jezdne.

Etykieta EU
paliwo

Efektywność paliwowa

Wpływ opon na zużycie paliwa w samochodzie. Przybliżona różnica pomiędzy zużyciem paliwa w samochodzie z oponami z oceną "A", a pojazdem z oponami "G" to około 7,5% czyli ok. 6 litrów paliwa na 1000 km.

nawierzchnia

Przyczepność na mokrej nawierzchni

Samochód jadący 80 km/h wyposażony w opony z oceną "A" może zatrzymać się do 18 metrów wcześniej niż takie samo auto wyposażone w opony "F".

hałas

Poziom hałasu

Poziom wytwarzanego przez oponę hałasu wpływa na komfort podróżowania samochodem. Hałas, który powstaje przy toczeniu się opony z oceną "1" jest o około 6 decybeli mniejszy niż przy oponie z oceną "3".

EU tyre Label

O producencie - Diplomat

Diplomat - ekonomiczna opona z Dębicy

Mało kto wie, że za produkcję opon Diplomat odpowiada oponiarski gigant - Goodyear. Wieloletnie doświadczenia są stosowane w produkcji tych ekonomicznych opon.

Wiele rozwiązań jest zaczerpniętych z wcześniejszych modeli opon Goodyear. Diplomaty produkowane są Dębicy, czyli jednej z nowocześniejszych fabryk Goodyear’a.

Opony Diplomat przykuwają uwagę coraz większej liczby klientów. Mogą się pochwalić solidnymi parametrami jezdnymi w przystępnej cenie.

Są świetnym rozwiązaniem dla kierowców, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy, a cenią sobie jakość wykonania.

Gwarancja

Gwarancja na opony Diplomat wynosi 5 lat od daty produkcji lub do momentu osiągnięcia granicznego, dopuszczalnego przez przepisy zużycia czoła bieżnika (1,6 mm), w zależności od tego co nastąpi wcześniej.

Opinie klientów

Brak opinii o produkcie

Posiadasz ten produkt?

Napisz recenzję